0
Your Cart

Chcete řízenou degustaci jakékoliv kategorie alkoholu pro uzavřenou skupinu lidí?

Přijedeme za Vámi s patřičným vybavením a nebo pomůžeme najít vhodný prostor, kde danou ochutnávku uděláme. Popřípadě prostor zajistíme za Vás.

Bartida

Pořádáte event a chcete udělat neřízenou degustaci jakékoliv kategorie alkoholu pro větší počet lidí?

Jsme schopni přijet k Vám na event a uspořádat degustaci se vší parádou včetně mobilního baru a celým inventářem.
Náš vrchní alkoholog zajišťuje cateringy a eventy od roku 2010. Takže budete v dobrých rukách. 

Díky naší dlouholeté praxi v oblasti cateringů jsme schopni zprostředkovat mnoho dalších zážitků.
Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat 

cink

Umíme povídat o rumu, whisky, ginu, cognacu, českých pálenkách, absinthu.  To může být i dle jednotlivých destinací. Například degustace rumu z Barbadosu či Panami. Prezentace skotských whisky či amerických bourbonů. Není nám cizí ani svět piva nebo vína. Zde však spolupracujeme s dalšími experty z dané kategorie. 

CHCETE NA ZÁŽITEK?

Prohlédněte si naši nabídku degustací a zážitků

O NÁS

Rádi bychom Vám představili náš prémiový degustační institut, který Vám pravidelně přináší degustace různých destilátů, jídla a další gastronomické zážitky. Máme v nabídce naše vlastní degustace a také zprostředkováváme gastronomické zážitky, které jsme na vlastní kůži vyzkoušeli a máme je od našich dlouholetých partnerů. Všechny naše zážitky jsou unikátní, prémiové  a často vytvořeny  pouze pro web ALKOHOLOG.CZ.
Zmlsanější web nenajdete. 

Jak to všechno začalo...

Náš vrchní alkoholog  Viktor Gleich a zakladatel degustačního institutu se zabývá degustacemi od roku 2011. Již v té době se práci v gastronomii věnoval několikátým rokem a zájem o různé druhy alkoholů u něj rostl. Na počátku se věnoval pouze degustacím rumu v prestižním cocktail baru v centru Prahy. Postupem času se přidávaly další kategorie destilátů jako whisky, cognac, české pálenky a destiláty nebo třeba absinthe. Rum však zůstává stále největší vášní tohoto „vědce“.

Výzkum v oblasti gastronomie a lihovarnictví se však nedá provádět pouze z odborných textů a publikací. Proto náš vrchní alkoholog pravidelně navštěvuje různé destilerie po celém světě. Ať už jsou to opakované cesty do Karibiku za rumem, různé destilerie po Evropě nebo u nás v Čechách.

V roce 2022 vzniká web alkoholog.cz jako nejodbornější mlsný web s prémiovou gastronomií. 

Sledujte nás i na kde o nás naleznete

více informací a dozvíte se o aktuálním dění a probíhajících akcích.